![]()
Turniej o Puchar Przechodni Burmistrza Głubczyc ![]()
![]()
02.06.2026 na boisku wiejskim w Grobnikach odbył się wyjątkowy turniej sportowy, zorganizowany przez naszą Szkołę.
Zawodnicy rywalizowali o
Puchar Przechodni Burmistrza Głubczyc, prezentując wysoki poziom sportowy, zaangażowanie i ducha fair play.
W sportowej rywalizacji udział wzięły drużyny z:
Szkoły Podstawowej w Pokrzywnicy,
Szkoły Podstawowej w Pietrowicach Głubczyckich,
Szkoły Podstawowej we Włodzieninie,
Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego,
Franciszkańskiego Ośrodka Pomocy Dzieciom,
Publicznej Szkoły Podstawowej w Grobnikach.
Swoją obecnością zaszczycili nas:
Kazimierz Bedryj – Zastępca Burmistrza Głubczyc,
Bartosz Dzieża – Dyrektor ZOKiS,
Wioletta Makselan – Sekretarz Starostwa Powiatowego w Głubczycach,
Dyrektorzy zaproszonych szkół,
Nauczyciele wychowania fizycznego,
Paweł Buczek – Sołtys Grobnik,
Bonifacy Solorz – Wiceprezes Stowarzyszenia CWAS Inicjatywa.
Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie:
Marek Malewicz
Adrian Bubiak
Wielkie emocje towarzyszyły finałowemu spotkaniu, w którym zmierzyły się drużyny ze Szkoły Podstawowej we Włodzieninie oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Po zaciętej walce zwycięstwo odniosła
Szkoła Podstawowa we Włodzieninie, zdobywając Puchar Przechodni Burmistrza Głubczyc.
Serdeczne gratulacje dla zwycięzców! ![]()
![]()
![]()
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za ogromne zaangażowanie, sportową postawę i grę zgodną z zasadami fair play.
Dziękujemy gościom, organizatorom, opiekunom, nauczycielom oraz kibicom za stworzenie wspaniałej atmosfery i wspólne świętowanie sportu.
