Przejdź do treści

Turniej o Puchar Przechodni Burmistrza Głubczyc

🏆⚽ Turniej o Puchar Przechodni Burmistrza Głubczyc ⚽🏆

02.06.2026 na boisku wiejskim w Grobnikach odbył się wyjątkowy turniej sportowy, zorganizowany przez naszą Szkołę.

Zawodnicy rywalizowali o 🏆 Puchar Przechodni Burmistrza Głubczyc, prezentując wysoki poziom sportowy, zaangażowanie i ducha fair play.

W sportowej rywalizacji udział wzięły drużyny z:

🏫 Szkoły Podstawowej w Pokrzywnicy,

🏫 Szkoły Podstawowej w Pietrowicach Głubczyckich,

🏫 Szkoły Podstawowej we Włodzieninie,

🏫 Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego,

🏫 Franciszkańskiego Ośrodka Pomocy Dzieciom,

🏫 Publicznej Szkoły Podstawowej w Grobnikach.

Swoją obecnością zaszczycili nas:

🎖️ Kazimierz Bedryj – Zastępca Burmistrza Głubczyc,

🎖️ Bartosz Dzieża – Dyrektor ZOKiS,

🎖️ Wioletta Makselan – Sekretarz Starostwa Powiatowego w Głubczycach,

🎖️ Dyrektorzy zaproszonych szkół,

🎖️ Nauczyciele wychowania fizycznego,

🎖️ Paweł Buczek – Sołtys Grobnik,

🎖️ Bonifacy Solorz – Wiceprezes Stowarzyszenia CWAS Inicjatywa.

⚖️ Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie:

👏 Marek Malewicz

👏 Adrian Bubiak

🥇 Wielkie emocje towarzyszyły finałowemu spotkaniu, w którym zmierzyły się drużyny ze Szkoły Podstawowej we Włodzieninie oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Po zaciętej walce zwycięstwo odniosła 🏆 Szkoła Podstawowa we Włodzieninie, zdobywając Puchar Przechodni Burmistrza Głubczyc.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców! 👏⚽🥇

💪 Wszystkim uczestnikom dziękujemy za ogromne zaangażowanie, sportową postawę i grę zgodną z zasadami fair play.

❤️ Dziękujemy gościom, organizatorom, opiekunom, nauczycielom oraz kibicom za stworzenie wspaniałej atmosfery i wspólne świętowanie sportu.