![]()
„Ludzie to anioły z jednym skrzydłem — aby się wznieść, muszą trzymać się razem.”![]()
![]()
Dzisiejszy dzień w naszej szkole miał wyjątkowy, uroczysty charakter. Obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły – Marii Konopnickiej ![]()
W atmosferze refleksji, poezji i wspólnego przeżywania mogliśmy przenieść się do świata jednej z najwybitniejszych polskich pisarek i poetek.
Uczniowie klasy 7 przygotowali piękną inscenizację, która w niezwykle wzruszający sposób ukazała życie oraz twórczość Marii Konopnickiej ![]()
![]()
Swoją obecnością zaszczycili nas również zaproszeni goście – pani Beata Skowyra , prezes stowarzyszenia CWAS
oraz pan Paweł Buczek, sołtys naszej miejscowości ![]()
To była niezwykła lekcja historii, literatury i patriotyzmu ![]()
![]()
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz gościom za wspólne świętowanie tego wyjątkowego dnia ![]()
