Przejdź do treści

Bieg po zdrowie

W dni dzisiejszym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV Międzyszkolnej Akcji Profilaktycznej „Bieg po zdrowie”, zorganizowanej z okazji Światowego Dnia Bez Papierosa 🚭.

W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Gminy Głubczyce.

Akcja promowała aktywność fizyczną oraz zdrowy styl życia wolny od uzależnień 💪👍