W dni dzisiejszym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV Międzyszkolnej Akcji Profilaktycznej „Bieg po zdrowie”, zorganizowanej z okazji Światowego Dnia Bez Papierosa
.
W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Gminy Głubczyce.
Akcja promowała aktywność fizyczną oraz zdrowy styl życia wolny od uzależnień ![]()
![]()
