Majówka charytatywna z Tacy Sami ![]()
W niedzielę 24.05 uczniowie naszej szkoły wystąpili podczas majówki charytatywnej w Stajni na Warszawskiej ![]()
Zespół integracyjny “Roztańczeni Przyjaciele”
zaprezentował swoje umiejętności w “Tańcu Mai”
oraz piosence “Wszystkie dzieci nasze są” ![]()
natomiast zespół “Wirujące Nutki”
zatańczył w “Kowbojskiej Piosence” ![]()
Wszystkim naszym uczniom gratulujemy udanych występów ![]()
![]()
AM
