Przejdź do treści

II Turniej Pływacki o Puchar Dyrektora SP 2

Dnia 6 maja br. w Szkole Podstawowej nr 2 w Głubczycach odbył się „II Turniej Pływacki o Puchar Dyrektora SP 2” 🏆

W zawodach tych uczestniczyło blisko 70 uczniów z pięciu szkół naszej gminy: SP1, SP2, Grobniki, Pietrowice i Nowe Gołuszowice.

Naszą szkołę reprezentowali: Wojciech Sosin, Bartosz Karpiel, Szymon Adamus, Ola Konopnicka, Nela Stochmiał, Paulina Karpiel, Antoni Janicki, Bianka Najdzionek, Oliwia Walaszczyk, Magdalena Raczynska, Mikołaj Bereziński, Filip Babiarz 💦💪

Wyścigi odbywały się na dwóch dystansach 15m i 30m stylem dowolnym 🏊‍♂️

🥉 3 miejsce w kategorii klas I-II zajął Wojciech Sosin z klasy 2 👏

Świetnie zaprezentowali się wszyscy pozostali nasi uczniowie zajmując wysokie miejsca w swoich kategoriach 💪 do podium zabraklo niewiele 😉

🏅Pierwsze miejsca – stylem dowolnym zajęli Bianka Najdzionek, Filip Babiarz, Oliwia Walaszczyk, Magdalena Raczynska I Mikolaj Bereziński💦💪

Wszystkim naszym uczniom gratulujemy wspaniałych występów 🏆

Brawo 👏