Dnia 6 maja br. w Szkole Podstawowej nr 2 w Głubczycach odbył się „II Turniej Pływacki o Puchar Dyrektora SP 2” ![]()
W zawodach tych uczestniczyło blisko 70 uczniów z pięciu szkół naszej gminy: SP1, SP2, Grobniki, Pietrowice i Nowe Gołuszowice.
Naszą szkołę reprezentowali: Wojciech Sosin, Bartosz Karpiel, Szymon Adamus, Ola Konopnicka, Nela Stochmiał, Paulina Karpiel, Antoni Janicki, Bianka Najdzionek, Oliwia Walaszczyk, Magdalena Raczynska, Mikołaj Bereziński, Filip Babiarz ![]()
![]()
Wyścigi odbywały się na dwóch dystansach 15m i 30m stylem dowolnym ![]()
3 miejsce w kategorii klas I-II zajął Wojciech Sosin z klasy 2 ![]()
Świetnie zaprezentowali się wszyscy pozostali nasi uczniowie zajmując wysokie miejsca w swoich kategoriach
do podium zabraklo niewiele ![]()
Pierwsze miejsca – stylem dowolnym zajęli Bianka Najdzionek, Filip Babiarz, Oliwia Walaszczyk, Magdalena Raczynska I Mikolaj Bereziński![]()
![]()
Wszystkim naszym uczniom gratulujemy wspaniałych występów ![]()
Brawo ![]()
