„SZKODA ŻYCIA NA SIEDZENIE NA KANAPIE!”

„SZKODA ŻYCIA NA SIEDZENIE NA KANAPIE!” Idąc za tą myślą uczniowie klas IV-VIII wybrali się 7 czerwca do Gliwic. Pierwszym punktem programu była wizyta w House of air, parku trampolin pełnego radości i niekończącej się zabawy. Atrakcji było sporo: 50 trampolin, mecze w zbijaka, poduszka do akrobacji), tor przeszkód, boisko koszykarskie oraz kids zone.

Kolejnym elementem programu była nauka driftowania na specjalnie przygotowanym torze w Crazy Carts, Akademii Driftingu. Uczniowie nabyli wiedzę oraz umiejętności praktyczne na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz zasady użycia hamulca ręcznego, wpadając w poślizg i pokonując zakręt bokiem.

Ostatnią częścią wycieczki była wystawa największych budowy z klocków LEGO. Precyzja konstrukcji z tak małych klocków różnych budowli, pojazdów, postaci, makiet wzbudziła niemałe zainteresowanie. Po obejrzeniu ekspozycji nasi uczniowie spędzili wesoło i kreatywnie czas w strefie zabaw klockami LEGO, a na koniec mieli okazję wykonać zdjęcia z użyciem niecodziennych teł.

Skip to content