Gminne Zawody w halową piłkę nożną

Uczniowie naszej Szkoły brali udział w Gminnych Zawodach w halową piłkę nożną ⚽, które odbywały się na hali ZOKiS w Głubczycach.

Dnia 15 listopada rywalizowały drużyny chłopców, natomiast dzień później, dziewczęta. Zawodnicy dali z siebie wszystko! Obie drużyny dzielnie walczyły do końca zajmując V miejsce! Możemy być dumni, gdyż nasza Szkoła w takich zawodach brała udział po raz pierwszy ⚽😄⚽

Młodzi piłkarze nabrali apetytu, sądząc po ich dyskusjach w szatni, że biorą się ostro do roboty i na kolejnych zawodach pokażą 300% swoich możliwości👍💪🙂 Trzymamy zatem kciuki i życzymy sukcesów dla młodych sportowców😄

Dziękujemy bardzo za godne reprezentowanie naszej Szkoły:

Karolinie Sz., Maji H., Zuzi Z., Weronice R., Emilce R., Nikodemowi J., Tymkowi N., Michałowi B., Bartkowi K., Adamowi K., Olkowi H., Olkowi K., Olkowi M. BRAWA DLA WAS ZA PODJĘCIE WYZWANIA!!! ⚽😁👏🏅👍⚽

Your Website Title
How to Share With Just Friends

How to share with just friends.

Posted by Facebook on Friday, December 5, 2014
Skip to content