„#AktywniBłękitni– Szkoła Przyjazna Wodzie”

#AktywniBłękitni💧💧– Szkoła Przyjazna Wodzie” to program edukacyjny zainicjowany przez Państwowe Gospodarstwo #WodneWodyPolskie, w którym nasza placówka uczestniczy od dwóch lat, uzyskując tym samym certyfikat „Szkoły Przyjaznej Wodzie”💦.

Program zakłada realizację edukacji o zrównoważonym rozwoju w gospodarce wodnej, w szczególności ochrony przeciwpowodziowej💧 i zapobieganiu skutkom suszy oraz bezpiecznego korzystania z zasobów wodnych.

W związku z wyjątkowym zaangażowaniem w realizację akcji wpisujących się w projekt, w bieżącym roku szkolnym PSP Grobniki (klasy 6️⃣ oraz 7️⃣) otrzymała zaproszenie, jako jedna z wyróżnionych szkół🏫 na piknik edukacyjny🧺 dnia 23.09.2022r.

Nasza szkoła została nagrodzona upominkami🎁 oraz certyfikatem📜 za szczególny trud dydaktyczny włożony w kształtowanie postaw pro-środowiskowych wśród dzieci i młodzieży💑. Podczas pikniku edukacyjnego czekało na naszych uczniów👦👧 wiele atrakcji.

Skip to content