Konkurs Pięknego Czytania

28 października br. w naszej szkole🏫 odbył się Konkurs Pięknego Czytania📖. Uczniowie, którzy w swoich klasach poradzili sobie najlepiej i zajęli I miejsca 🥇w czytaniu, wzięli udział w szkolnym etapie Konkursu Pięknego Czytania, walcząc o tytuł „Mistrza Pięknego Czytania”🏆. Mistrzem Pięknego Czytania wśród uczniów najmłodszych klas w szkole została Lena Kościelniak🥇, natomiast Martyna Socha, Amelia Krupińska i Maja Nizio otrzymały wyróżnienia 🎖️🎖️W grupie uczniów klas IV – VI tytuł Mistrza Pięknego Czytania zdobyła Emilia Romanik🥇, natomiast wyróżnienie otrzymała Katarzyna Buczek🎖️.W najstarszej grupie wiekowej Mistrzem Pięknego Czytania została Agata Siudmak🥇, a Julia Karpiel 🎖️otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy 🎉naszym laureatom i życzymy dalszych sukcesów.Mamy nadzieję🤔, że to wydarzenie zachęci naszych uczniów 👱🏻‍♂️👧🏻do częstszego sięgania po książkę📚.

Skip to content