![]()
![]()
„Siejąc kwiaty pomagamy pszczołom”![]()
![]()
Po wielu miesiącach lockdownu wracamy z kolejną już VI edycją konkursu ![]()
„Siejąc kwiaty pomagamy pszczołom”![]()
Wszystkie zainteresowane placówki prosimy o informację zwrotną pod postem o chęci udziału w wydarzeniu. Nasiona ![]()
![]()
roślin miododajnych![]()
![]()
i regulaminy ![]()
konkursu dostarczymy w czerwcu.Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji:
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Głubczycach
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Głubczycach
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Głubczycach
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gołuszowicach
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Lisięcicach
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi Im. Marii Konopnickiej
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Głubczycach
Szkoła Podstawowa im.Marii Dąbrowskiej w Branicach
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Baborowie
Przedszkole Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Głubczycach
Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kubusia Puchatka
Przedszkole nr 3 Przedszkole z tradycjami
