Drodzy Rodzice!

Drodzy Rodzice!

Dobiegł właśnie kolejny rok nauki. Wasze pociechy cieszą się z dobrych ocen 5️⃣,6️⃣ i z nadzieją na lepsze wyniki oczekują kolejnego roku szkolnego. W perspektywie znajdują się dwa miesiące beztroskiego wypoczynku🏝🏔⛺️⛵️ od obowiązków szkolnych i nauki 😁🥳🤩.
W tym roku zakończenie roku szkolnego przebiegło w nieco innej atmosferze😷. Istnieje szansa, że we wrześniu znów zasiądą w swoich szkolnych ławkach🏣i spotkamy się osobiście👫.
W imieniu całego Grona pedagogicznego👩‍🏫👨‍🏫, Pracowników Szkoły, Uczniów i swoim własnym składam serdeczne podziękowania Wam kochani Rodzice👩👨 za owocną pracę dla szkoły i przedszkola mijającym roku szkolnym oraz za wspieranie działań szkoły na rzecz jej wychowanków. Dziękuję bardzo także za trud jaki włożyliście podczas nauki zdalnej📲💻, w realizację tego nauczania, mobilizowanie swojego dziecka👩‍🦱👦💪 do wykonywania ćwiczeń, zadań, projektów utrwalających dotychczasową wiedzę i umiejętności, a także za pomoc umożliwiającą dalszą realizację podstawy programowej 📊🗂📚.
Szczególne podziękowania kieruję w stronę członków Rady Rodziców, których zaangażowanie wspierało sprawną i skuteczną działalność naszej szkoły🏣.
Życzę wytrwałości i sukcesów w Państwa codziennej pracy ⌚️🗄oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.
Liczę na równie owocną współpracę w nowym roku szkolnym.
Wszystkim życzę 🌞słonecznych🌞, pełnych radości i życiowego optymizmu wakacji🏄‍♀️🏇🤾‍♀️🤽‍♀️🚴‍♂️.

Z wyrazami szacunku🥰🥰🥰
Dyrektor Szkoły
Wioleta Tulej

Skip to content